Danışma: 0 850 939 16 06 | Email: info@akillihanem.com

Fibaro ile Ev ve Ofisinizi Kontrol Edin

Fibaro ile Ev ve Ofisinizi Kontrol Edin

Fibaro ile Ev ve Ofisinizi Kontrol Edin

Fibaro Akıllı Ev Sistemleri, ev ve ofisler için konfor, emniyet, güvenlik ve enerji tasarrufu sağlayan birçok çözüm sunmaktadır. Fibaro sadece ev ve ofisle sınırlı kalmayıp, neredeyse tüm müstakil alanlarda kullanabileceğiniz, kablosuz haberleşme özelliğiyle sizi tadilat zahmeti ve masrafından kurtaracak akıllı ürünleriyle size eşsiz bir deneyim yaşatacak. Evinizi, ofisinizi Fibaro ile 7/24 yönetebilir, otomasyon senaryoları ile enerji tasarrufu ve kendinize konforlu bir yaşam sağlayabilirsiniz. Akıllı ev sistemi denilince Fibaro, size çığır aşacak özellikler sunacak ve sizi şımartacak!

 

Kiracı Olsanız da Eviniz Akıllı Olsun

Akıllı ev sistemi ve akıllı ofis sistemi denildiğinde sadece uzaktan yönetme imkanı sunan, kablolu haberleşme ile sadece sıfır binalara uygulanabilen sistemler aklınıza gelmesin. Fibaro sayesinde içerisinde ikamet edilen bina ve yapılara da akıllı ev sistemini rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Böylelikle eviniz kira olsa bile, tadilat zahmeti çekmeden evinizi akıllı bir eve dönüştürebilirsiniz.

 

Akıllı Evinizi İstediğiniz Yere Taşıyın

Fibaro akıllı ev ve ofis sistemleri kablosuz kurulum özelliği sayesinde, taşınsanız bile size akıllı ev ve ofis sisteminizi taşıma kolaylığı sağlar. Ayrıca akıllı ev modüllerinin yerlerini de ev ve ofisinizin içerisinde istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.

 

Sadece Ev ve Ofiste Değil, Müstakil Her Alanda

Fibaro, sadece ev ve ofislerin dışında, sanayi grubunda olmayan her müstakil alanda kullanılabilir. Oteller, hastaneler, eczaneler, restoranlar, kafeler, ibadet mekanları vb. birçok yerde Fibaro’yu kullanabilirsiniz.

 

Evinizi Sadece Uzaktan Kontrol Etmeyin, Bırakın Eviniz Kendi Hareket Etsin

Fibaro Akıllı Ev Sistemleri, evinizin sizin istediğiniz şekilde hareket etmesine imkan sunar. Eviniz sadece uzaktan yönetme ile değil, oluşturduğunuz otomasyon senaryolarıyla hareket eder. Örneğin akşam olduğunda siz olmasanız bile perdelerinizi kapatabilir, ışıkları açabilir. Evden çıktığınız anda güvenlik amacıyla alarm kurabilir, evinizi izleme moduna geçirebilir.

Fibaro Akıllı Ev - Akıllı Hanem

Fibaro Akıllı Ev - Akıllı Ev ve Ofisler

Gebze Fibaro - Gebze Akıllı Ev

Fibaro İstanbul - Fibaro Türkiye

akıllı ev sitemleri ve akıllı ev yönetimi
kablosuz akıllı ev fibaro sistemleri